O nas

‘Baśniowy Zameczek to miejsce tworzone z pasją i myślą o dzieciach i ich rodzicach’

Pragniemy zaprosić Państwa do świata terapii, magii i wyobraźni! Wy i Wasze pociechy odnajdziecie tutaj to, co najważniejsze – nieskrępowaną możliwość zabawy i rozwoju oraz nawiązania głębokiej więzi emocjonalnej między rodzicem a dzieckiem.

Ideą jaka przyświecała od początku tworzeniu Baśniowego Zameczku była chęć wykreowania miejsca, w którym uśmiech Dziecka, ale również Rodzica są najcenniejsze. Bezpieczeństwo i troskliwa opieka nad dzieckiem stały się naszymi priorytetami.

I tak powstało Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Baśniowy Zameczek. Organem nadzorującym pracę naszego przedszkola jest ZEAS Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół Gminy Piaseczno oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W Baśniowym Zameczku chcemy zaoferować Waszym pociechom przyjazną i miłą atmosferę zabawy, w kreatywnym i stymulującym rozwój otoczeniu oraz szeroką gamę zajęć edukacyjnych, terapeutycznych prowadzonych przez wykwalifikowaną i uważnie dobraną kadrę pedagogiczną. W naszym ośrodku zwracamy uwagę na wszechstronny rozwój dziecka, ale również nie tracimy z oczu jego indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju.

Prowadzimy również warsztaty dla rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą szerszą ofertą edukacyjną.